Ženy V pozmenenej zostave s troma bodmi Celý článok Muži Proti Prievidzi s povinnými troma bodmi Celý článok Ženy Jasné víťazstvo na palubovke mladých reprezentantiek Celý článok Ženy Hladký triumf nad Brusnom Celý článok
Najbližší zápasExtraliga mužov

Sobota, 10.12.2022 o 18.00 h
VO TJ Spartak Myjava
VO TJ Spartak Myjava
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Posledný zápasExtraliga mužov
Sobota, 3.12.2022 o 19.00 h
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
Volleyteam Prievidza
Volleyteam Prievidza
Najbližší zápasExtraliga žien

sobota, 10.12.2022 o 20.30 h
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Hit UCM Trnava
Hit UCM Trnava
Posledný zápasExtraliga žien
streda, 7.12.2022 o 19.30 h
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
VK Prešov
VK Prešov

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

V pozmenenej zostave s troma bodmi07dec
V pozmenenej zostave s troma bodmi
Po mikulášskej nádielke nastúpili zverenkyne Pavla Bernátha na súboj proti VK Prešov a napriek strate setu dokázali v pozmenenej zostave získať tri body.
Proti Prievidzi s povinnými troma bodmi04dec
Proti Prievidzi s povinnými troma bodmi
Muži VKP Bratislava v domácom prostredí nezaváhali proti oslabenej Prievidzi a zvíťazili s prehľadom 3:0.
Jasné víťazstvo na palubovke mladých reprezentantiek03dec
Jasné víťazstvo na palubovke mladých reprezentantiek
Ženy VKP Bratislava zvíťazili na palubovke mladých reprezentantiek z Projekt RD SVF v Nitre 3:0 a minimálne do nedele sa stali líderkami v tabuľke extraligy.
Hladký triumf nad Brusnom27nov
Hladký triumf nad Brusnom
Volejbalistky VKP Bratislava potvrdili úlohu gavoritiek a v domácom prostredí si bez problémov poradili s Brusnom.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
VK Slávia EU Bratislava2910100304
VKP Bratislava281192309
Hit UCM Trnava2611922712
Projekt RD SVF2111742416
Volley project UKF Nitra1810642116
VK Nové Mesto nad Váhom1711651919
VK Prešov811291428
ŠVK Pezinok711291027
VK Pirane Brusno51129729
VA UNIZA Žilina311110731
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
TJ Spartak Myjava2210822515
Rieker UJS Komárno2210732511
VKP Bratislava2010732314
VK MIRAD UNIPO Prešov1510551817
TJ Slávia Svidník1211471824
VolleyTeam Prievidza811291127
Projekt RD SVF0404012

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/09/autoprofit-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/09/respect-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/11/wolt300x300.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?