Muži Lazaret v tíme mužov: Proti Myjave s torzom hráčov, ale bez strachu Celý článok Muži S mladíkmi v dvoch dueloch bez zaváhania Celý článok Muži Z Prievidze s povinným víťazstvom Celý článok Ženy Do nadstavby s víťazným vstupom proti Trnave Celý článok
Najbližší zápasExtraliga mužov

Sobota, 4.2.2023 o 19.00 h
VKP Bratislava
VKP Bratislava
VO TJ Spartak Myjava
VO TJ Spartak Myjava
Posledný zápasExtraliga mužov
Streda, 1.2.2023 o 11.00 h
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
RD SVF
RD SVF
Najbližší zápasExtraliga žien

sobota, 4.2.2023 o 16.00 h
Slávia EU Bratislava
Slávia EU Bratislava
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Posledný zápasExtraliga žien
sobota, 28.1.2023 o 16.00 h
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
Hit UCM Trnava
Hit UCM Trnava

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

Lazaret v tíme mužov: Proti Myjave s torzom hráčov, ale bez strachu03feb
Lazaret v tíme mužov: Proti Myjave s torzom hráčov, ale bez strachu
Mal to byť šláger ako remeň. Tretí tím tabuľky hostí doma lídra z Myjavy. Do zápasu však VKP vyrukuje v oslabenej zostave, keďže viacerých hráčov premohla choroba resp. zranenia.
S mladíkmi v dvoch dueloch bez zaváhania02feb
S mladíkmi v dvoch dueloch bez zaváhania
Volejbalisti VKP Bratislava zvíťazili v oboch stretnutiach proti Projektu RD SVF a pripísali si šesť povinných bodov do tabuľky.
Z Prievidze s povinným víťazstvom29jan
Z Prievidze s povinným víťazstvom
Muži vycestovali do problémami zmietanej Prievidze s jasnou víziou, získať tri body a to sa potvrdilo.
Do nadstavby s víťazným vstupom proti Trnave29jan
Do nadstavby s víťazným vstupom proti Trnave
V 1. kole nadstavbovej časti Niké extraligy žien zvíťazili hráčky VKP Bratislava proti Hit UCM Trnava 3:1 a vzdialili sa svojmu súperovi v tabuľke.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
Skupina 1.-4.
VK Slávia EU Bratislava5419181568
VKP Bratislava49191635214
Hit UCM Trnava39191364727
Projekt RD SVF33191183831
Skupina 5.-10.
Volley project UKF Nitra34201284133
VK Nové Mesto nad Váhom26209113038
VK Pirane Brusno20207132344
VK Prešov19206142847
ŠVK Pezinok13204161748
VA UNIZA Žilina7202181355
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
TJ Spartak Myjava41171524619
Rieker UJS Komárno39171344318
VKP Bratislava34171163923
VK MIRAD UNIPO Prešov2716973325
TJ Slávia Svidník16165112336
VolleyTeam Prievidza8172151145
Projekt RD SVF0909127

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/09/autoprofit-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/09/respect-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/11/wolt300x300.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?