Mládež, Ženy Kamaráti na lavičke. Jakub Hronský asistentom Pavla Bernátha Celý článok Ženy Do klubu prichádza argentínska reprezentantka. Pochádza z Messiho mesta Celý článok Muži Do kádra pribudol aj smečiar Juraj Rak Celý článok Muži Nová posila VKP. Nahrávač Matúš Jalovecký sa vracia domov Celý článok
Posledný zápasExtraliga mužov
VK Osmos Prievidza
01234567890
VK Osmos Prievidza
01234567890
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Posledný zápasExtraliga žien

VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
VK Prešov
VK Prešov

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

Kamaráti na lavičke. Jakub Hronský asistentom Pavla Bernátha08aug
Kamaráti na lavičke. Jakub Hronský asistentom Pavla Bernátha
V novej sezóne aj s novým realizačným tímom. Pri ženskom áčku bude hlavnému kormidelníkovu Pavlovi Bernáthovi robiť asistenta mládežnícky tréner Jakub Hronský, ktorého sme vyspovedali pred štartom letnej prípravy.
Do klubu prichádza argentínska reprezentantka. Pochádza z Messiho mesta01aug
Do klubu prichádza argentínska reprezentantka. Pochádza z Messiho mesta
Zvučné meno posilní ženský tím VKP Bratislava. V novej sezóne bude dres „policajtiek“ obliekať dvadsaťdvaročné libero a argentínska reprezentantka Agostina Pelozo.
Do kádra pribudol aj smečiar Juraj Rak26júl
Do kádra pribudol aj smečiar Juraj Rak
Okrem nahrávača Matúša Jaloveckého prichádza do VKP Bratislava aj smečiar Juraj Rak, ktorý sa rovnako vracia naspäť domov do hlavného mesta.
Nová posila VKP. Nahrávač Matúš Jalovecký sa vracia domov25júl
Nová posila VKP. Nahrávač Matúš Jalovecký sa vracia domov
Prichádza na miesto, kde odštartoval svoju kariéru. Nahrávač Matúš Jalovecký bude v novej sezóne pôsobiť vo svojom materskom tíme VKP Bratislava.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
o 1. - 4. miesto
VK Slávia EU Bratislava54221845719
Volley project UKF Nitra51221846023
VK Nové Mesto nad Váhom41221394533
VK Pirane Brusno342212104539
o 5. - 9. miesto
VKP Bratislava50241685635
Projekt RD SVF28249153955
VK Prešov25248163254
ŠVK Pezinok19247172960
Hit UCM Trnava10243212166
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
VK MIRAD UNIPO Prešov44181534816
Rieker UJS Komárno42181444822
TJ Spartak Myjava34181173925
VKP Bratislava31181083929
TJ Slávia Svidník29181083529
VK OSMOS Prievidza8183151147
ŠŠ volejbal Trenčín118018254

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dss-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/02/TP-logo-600x600-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/proj-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/birell3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/spp-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?