Muži Prestupová bomba. VKP získal čílsku hviezdu Celý článok Muži Postup bol na dosah, ale v pohári končíme Celý článok Ženy ROZHOVOR: Chémia funguje, tento tím má na medailu Celý článok Muži Vyrovnaná bitka pre domáci Záhreb Celý článok
Nasledujúci zápasExtraliga mužov
27. 11. 2021 o 18.00 h
Spartak Myjava
Spartak Myjava
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Posledný zápasSlovenský pohár
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
Rieker UJS Komárno
Rieker UJS Komárno
Nasledujúci zápasExtraliga žien
27. 11. 2021 o 19.00 h
VKP Bratislava
VKP Bratislava
VK Nové Mesto nad Váhom
VK Nové Mesto nad Váhom
Posledný zápasExtraliga žien
Hit UCM Trnava
01234567890
Hit UCM Trnava
01234567890
VKP Bratislava
VKP Bratislava

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

Postup bol na dosah, ale v pohári končíme25nov
Postup bol na dosah, ale v pohári končíme
Po prehre 2:3 s Komárnom (prvý zápas 1:3), v Slovenskom pohári končíme.
ROZHOVOR: Chémia funguje, tento tím má na medailu22nov
ROZHOVOR: Chémia funguje, tento tím má na medailu
Rozhovor s manažérom ženského družstva RÓBERTOM HRONSKÝM.
Vyrovnaná bitka pre domáci Záhreb21nov
Vyrovnaná bitka pre domáci Záhreb
Muži VKP Bratislava vycestovali po pauze na zápas Stredoeurópskej ligy MEVZA do Záhrebu, kde podľahli domácemu HAOK Mladost 1:3.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
VK Slávia EU Bratislava21871226
Volley project UKF Nitra209722410
VK Nové Mesto nad Váhom168531810
VKP Bratislava138441614
VK Pirane Brusno127521712
Projekt RD SVF118351619
VK Prešov108351116
ŠVK Pezinok2716320
Hit UCM Trnava0707121
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
VK MIRAD UNIPO Prešov18761195
Rieker UJS Komárno15550153
TJ Spartak Myjava15752168
TJ Slávia Svidník86331011
VKP Bratislava76241112
VK OSMOS Prievidza3716418
ŠŠ volejbal Trenčín0606018

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dss-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/proj-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/birell3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/spp-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?