Mládež Na domácej palubovke kadetský bronz Celý článok Mládež Juniori VKP vicemajstrami Slovenska Celý článok Muži BVL: Z outsiderov až k titulu. Historický triumf pre VKP Celý článok Nezaradené V premiérovej sezóne 5. miesto Celý článok
Posledný zápasExtraliga mužov
VK Osmos Prievidza
01234567890
VK Osmos Prievidza
01234567890
VKP Bratislava
VKP Bratislava
Posledný zápasExtraliga žien

VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
VK Prešov
VK Prešov

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

Na domácej palubovke kadetský bronz30máj
Na domácej palubovke kadetský bronz
Mladí volejbalisti VKP Bratislava získali na finálovom turnaji majstrovstiev Slovenska kadetov bronzové medaily. V súboji o 3. miesto si poradili so Svidníkom 3:0.
Juniori VKP vicemajstrami Slovenska15máj
Juniori VKP vicemajstrami Slovenska
Bojovali, dreli a získali striebro. Juniorskí volejbalisti VKP Bratislava sa stali vicemajstrami Slovenska. Na finálovom turnaji v Slovenskej Ľupči nestačili vo finále na Svidník a prehrali 0:3.
BVL: Z outsiderov až k titulu. Historický triumf pre VKP06máj
BVL: Z outsiderov až k titulu. Historický triumf pre VKP
Senzácia. Jedným slovom sa dá zhrnúť prvenstvo VKP Bratislava A v Bratislavskej volejbalovej lige (BVL) v sezóne 2021/2022. Víťazný pohár dvihli chlapci nad hlavu po finálovom stretnutí v hale FEI STU proti tímu Sportclub Bratislava 3:0.
V premiérovej sezóne 5. miesto10apr
V premiérovej sezóne 5. miesto
Vo svojej prvej sezóne v extralige obsadili ženy VKP Bratislava konečné 5. miesto, ktoré potvrdili vo vzájomnom súboji s Prešovom.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
o 1. - 4. miesto
VK Slávia EU Bratislava54221845719
Volley project UKF Nitra51221846023
VK Nové Mesto nad Váhom41221394533
VK Pirane Brusno342212104539
o 5. - 9. miesto
VKP Bratislava50241685635
Projekt RD SVF28249153955
VK Prešov25248163254
ŠVK Pezinok19247172960
Hit UCM Trnava10243212166
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
VK MIRAD UNIPO Prešov44181534816
Rieker UJS Komárno42181444822
TJ Spartak Myjava34181173925
VKP Bratislava31181083929
TJ Slávia Svidník29181083529
VK OSMOS Prievidza8183151147
ŠŠ volejbal Trenčín118018254

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dss-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2022/02/TP-logo-600x600-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/proj-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/birell3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/spp-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?