Ženy Neuveriteľný skrat v boji o bronz Celý článok Muži Zmrtvychvstanie a dokonalý obrat VKP Celý článok Muži Na úvod série hladké víťazstvo Komárna Celý článok Muži, Ženy Bratislava sa chystá na športový sviatok, VKP zabojuje o titul! Celý článok

Posledný zápas
Rieker UJS Komárno
01234567890
Rieker UJS Komárno
01234567890
VKP FTVŠ UK Bratislava
VKP FTVŠ UK Bratislava

Nasledujúci zápas
Sobota 20.4.2024, 18:00
Rieker UJS Komárno
Rieker UJS Komárno
VKP FTVŠ UK Bratislava
VKP FTVŠ UK Bratislava

Posledný zápas
VKP FTVŠ UK Bratislava
01234567890
VKP FTVŠ UK Bratislava
01234567890
VA UNIZA Žilina
VA UNIZA Žilina

Nasledujúci zápas
Sobota, 20.4.2024, 19:00
VA UNIZA Žilina
VA UNIZA Žilina
VKP FTVŠ UK Bratislava
VKP FTVŠ UK Bratislava
  • Ženy
  • Muži
TÍMBZVPVSetyPSety
Volley Project UKF Nitra44181534717
VKP FTVŠ UK Bratislava41181444620
Slávia Kooperativa EUBA40181354624
VA UNIZA Žilina37181354223
VK Nové Mesto nad Váhom38181264322
VK Prešov26188103332
Hit UCM Trnava24188102933
VK Pirane Brusno7183151451
Projekt RD SVF7182161248
ŠVK Pezinok618216951
TÍMBZVPVSetyPSety
Rieker UJS Komárno30131123514
TJ Slávia Svidník2813943216
VK MIRAD UNIPO Prešov2813942915
TJ Spartak Myjava2613942817
VKP FTVŠ UK Bratislava2613853117
VK Slávia SPU Nitra9133101231
SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF613211834
ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča313112637

Náš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/granden-300x300-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/lenovo-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2024/01/plaza-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/ftvs-300x300-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/retic-300x300-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/evertec-300x300-1.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dss-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/proj-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/multisport-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2023/09/royal-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2024/01/dobre-lieky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2024/03/elkan-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2024/03/golf-300x300-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?