Muži V oklieštenej zostave senzačný triumf nad Myjavou Celý článok Ženy Hladký triumf nad výberom SVF Celý článok Ženy Víťazný vstup do nadstavby Celý článok Muži Dobre rozohrané, ale napokon s prehrou Celý článok
Nasledujúci zápasStredoeurópska liga
29. 1. 2022 o 16.00 h
VKP Bratislava
VKP Bratislava
SK Zadruga AICH/DOB
SK Zadruga AICH/DOB
Posledný zápasExtraliga mužov
VKP Bratislava
01234567890
VKP Bratislava
01234567890
VO TJ Spartak Myjava
VO TJ Spartak Myjava
Nasledujúci zápasExtraliga žien
29. 1. 2022 o 19.00 h
VKP Bratislava
VKP Bratislava
ŠVK Pezinok
ŠVK Pezinok
Posledný zápasExtraliga žien
Projekt RD SVF
01234567890
Projekt RD SVF
01234567890
VKP Bratislava
VKP Bratislava

ČlánkyAktuality VKP Bratislava

V oklieštenej zostave senzačný triumf nad Myjavou23jan
V oklieštenej zostave senzačný triumf nad Myjavou
V sobotňajšom zápase extraligy zvíťazili volejbalisti VKP Bratislava nad Spartakom Myjava 3:1.
Hladký triumf nad výberom SVF21jan
Hladký triumf nad výberom SVF
V 3. kole nadstavbovej časti dokázali ženy VKP Bratislava zvíťaziť na palubovke Projektu RD SVF a pripísali si aj v druhom stretnutí hladký triumf 3:0.
Víťazný vstup do nadstavby16jan
Víťazný vstup do nadstavby
Ženy VKP Bratislava si na domácej palubovke v športovej hale FEI STU poradili s VK Prešov 3:1 a vykročili správnou nohou do nadstavbovej časti extraligy. Foto: VKP/Igor Urban
Dobre rozohrané, ale napokon s prehrou13jan
Dobre rozohrané, ale napokon s prehrou
Zápas Stredoeurópskej ligy MEVZA volejbalisti VKP Bratislava prehrali na palubovke rakúskeho Aich/Dob 3:1, hoci prvý set uchmatli vo svoj prospech.
  • Ženy
  • Muži
Tabuľka extraligy – ženy
TÍMBZVPVSetyPSety
o 1. – 4. miesto
Volley project UKF Nitra43171524813
VK Slávia EU Bratislava42171434313
VK Pirane Brusno33171254124
VK Nové Mesto nad Váhom32171073524
o 5. – 9. miesto
VKP Bratislava34181173928
VK Prešov22187112638
Projekt RD SVF17195142749
ŠVK Pezinok11184141748
Hit UCM Trnava6192171453
Tabuľka extraligy – muži
TÍMBZVPVSetyPSety
Rieker UJS Komárno36141223914
VK MIRAD UNIPO Prešov35141223812
TJ Spartak Myjava2714953018
TJ Slávia Svidník2615963022
VKP Bratislava1713582425
VK OSMOS Prievidza615213839
ŠŠ volejbal Trenčín013013039

Sledujte násNáš Facebook

PODPORUJÚ nás

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/nope3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/slovpap-300x300-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/force-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dss-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/proj-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/10/lenovo3002.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/09/birell3001.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/spresso-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/dunajsky-300x3001-1.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/spp-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/10/errea-300x3001-kopie.jpg
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2020/11/sport-300x3001-1.jpg

Niečo o klubeHistória VKP

Predchodca veľkej Červenky Telovýchovný klub národnej bezpečnosti vznikol vo februári 1946...

Klub sídlil na bývalom ihrisku ŠK Bratislava v Petržalke. V klube bolo viacero športových oddielov a jedným zo zakladajúcich bol aj volejbalový. Bratia Rozholdovci, Dr. Juhari, Dr. Spišiak, Špička, Pirman, Krajčír, Evenich sa podieľali na vzniku nového klubu.

O klubeVKP v číslach

012345678900123456789001234567890

Členov klubu

0123456789001234567890

Tímov

0123456789001234567890

odohratých zápasov

0123456789001234567890

Titulov

https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_extraliga_zeny-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_muzi-01-1-160x160.png
https://www.vkpbratislava.sk/wp-content/uploads/2021/12/nike_slovensky_pohar_zeny-01-1-160x160.png

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?