MužiKoniec roka sme zakončili prehrou s Waldviertelom

30. decembra 2021

Deň pred Silvestrom nastúpili muži v Stredoeurópskej lige MEVZA proti rakúskemu Waldviertelu a po tesných koncovkách druhého a tretieho setu sme napokon prehrali 0:3 a ukončili rok 2021 prehrou.

VKP Bratislava – Union Raiffeisen Waldviertel (Rak.)  0:3 (-20, -23, -24)
Rozhodovali: Horváth a Mezöffy (obaja Maď.), bez divákov.

VKP: Trubač 1, Tarabus 8, Kostoláni 8, Yacoubou 14, Prešinský, Banda, libero Jakubík (Billich 2, Jurík 1, Vančo 1, Malina 9). Tréner: M. Kalný.

Matúš Kalný, tréner VKP: Po prvom sete sme sa zobudili a bojovali. V druhom a treťom sete sa rozhodovalo v koncovkách. Nemôžeme robiť také chyby, že po dobrej prihrávke zakončíme útok do autu. S takýmito chybami sa víťaziť nedá a musíme na tom pracovať.“

Bartolomej Jakubík, libero VKP: „Na jednej strane sme smutní, že sme prehrali. Na druhej strane sme radi, že sme nepodali až taký zlý výkon. Ušli nám koncovky a robili sme zbytočné chyby, na ktorých musíme pracovať. Cítime zlepšenie, ale musíme makať ešte viac a začať vyhrávať!“