MužiDobre rozohrané, ale napokon s prehrou

13. januára 2022

Zápas Stredoeurópskej ligy MEVZA volejbalisti VKP Bratislava prehrali na palubovke rakúskeho Aich/Dob 3:1, hoci prvý set uchmatli vo svoj prospech.

Stredoeurópska liga MEVZA
SK Zadruga Aich/Dob (Rak.) – VKP Bratislava 3:1 (-23, 21, 20, 23)
Rozhodovali: Valentar a Milojevič (obaja Slo.), 150 divákov.

VKP: Banda 2, Malina 13, Tarabus 12, Kostoláni 18, Trubač 13, Billich 4, libero Kurej (Vančo 1, Pavličko). Tréner: M. Kalný.

Matúš Kalný, tréner VKP: „V porovnaní so zápasmi v Slovinsku sme urobili posun vpred. Na druhý a tretí set sme si už „zarobili“ v prvom sete, kde sme ešte uhrali koncovku. Škoda štvrtého setu, kde sme celý čas viedli o dva body a hrali celkom dobre. S trochu spornými rozhodnutiami rozhodcov sme ho prehrali na dvadsaťtri bodov.“

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?

Sme jediný slovenský volejbalový klub, ktorý má v extralige mužský i ženský tím. V ére samostatnosti sme s mužmi získali 11 majstrovských titulov, 3 federálne tituly a 7 víťazstiev v Slovenskom pohári. Po deviatich rokoch sme sa vrátili naspäť do Bratislavy a od roku 2021 máme v najvyššej súťaži aj ženský tím, ktorý v roku 2023 získal Slovenský pohár.

Všetky práva vyhradené © VK SLOVAN Bratislava