NezaradenéBod po dráme s Grazom

5. februára 2022

Volejbalisti VKP Bratislava prehrali v Stredoeurópskej lige MEVZA s rakúskym Grazom 2:3, no predviedli výkon, za ktorý sa rozhodne nemusia hanbiť.

VKP Bratislava – UVC Holding Graz (Rak.) 2:3 (14, -22, -21, 21, -9)
Rozhodovali: Jambor a Tillmann (obaja Maď.), 40 divákov.

VKP: Vančo 32, Trubač 17, Yacoubou 13, Billich 9, Prešinský 4, Pavličko 4, libero Kurej (Malina 1, Kostoláni). Tréner: J. Tiňo.

Juraj Tiňo, tréner VKP: „Nechali sme hrať mladšiu zostavu, lebo sa vraciame zo zdravotných problémov do normálnej zostavy. Mali sme fantastický úvod. Potom sme zaspali na vavrínoch a zle podávali, čo nás stálo celý zápas.“

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?

Sme jediný slovenský volejbalový klub, ktorý má v extralige mužský i ženský tím. V ére samostatnosti sme s mužmi získali 11 majstrovských titulov, 3 federálne tituly a 7 víťazstiev v Slovenskom pohári. Po deviatich rokoch sme sa vrátili naspäť do Bratislavy a od roku 2021 máme v najvyššej súťaži aj ženský tím, ktorý v roku 2023 získal Slovenský pohár.

Všetky práva vyhradené © VK SLOVAN Bratislava