ŽenyS Pezinkom víťazne a bez straty setu 0:3

19. novembra 2023

Naše volejbalistky VKP FTVŠ UK si nesú domov víťazstvo z Pezinka bez straty setu 0:3. Už v stredu sa postavia v Slovenskom pohári proti VK Pirane Brusno.

ŠVK Pezinok – VKP FTVŠ UK Bratislava 0:3 (-17, -18, -16)
Rozhodovali: Moravčík a Královič, 100 divákov.
ŠVK: Verešová 6, Úradníčková 8, Ľ. Písečná 6, Rusnáková 1, Beňová 2, Kapinová 4, liberky Kováčová a Jankovičová (Gibľáková 1, Kubíková 0, D. Jančová 5, Gašparovičová 3). Tréner: R. Anda.
VKP FTVŠ UK: Hvozdová 5, Dreisigová 8, Smiešková 6, Z. Písečná 7, Hudecová 9, Baráthová 11, liberka Takáčová (Kohútová 0). Tréner: P. Bernáth.

Hráčky zápasu: Dagmar Jančová (ŠVK Pezinok) – Ema Smiešková (VKP FTVŠ UK Bratislava)

Róbert Anda, tréner ŠVK: „Gratulujem VKP k víťazstvu, hrali koľko potrebovali. My sme podali zlý výkon a neboli schopní ich našou hrou z toho módu dostať. Robili sme veľa vlastných chýb a boli málo v hre, chýbala presnosť a razancia. Pokiaľ chceme byť družstvám ako VKP vyrovnanejším súperom, musíme si vždy siahnuť až dno. V tomto zápase to tak nebolo. Nebola z nás cítiť potrebná energia ako minulé zápasy a nenašli sme v sebe vnútornú silu so zápasom niečo urobiť. Ďakujeme divákom za podporu, čaká nás opäť náročný týždeň streda-sobota, pripravíme sa, aby sme podali oduševnenejší výkon ako dnes.“
Pavel Bernáth, tréner VKP FTVŠ UK: „Za mňa od nás veľmi solídne odohraný zápas. Pezinok hral výrazne lepšie, ako hral v prvom kole u nás, takže to nebolo až také jednoduché. Trošku nám „haproval“ servis, ale v prípade, že sme sa do neho trafili, tak v medzihre sme boli lepší a zaslúžene sme vyhrali.“

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?