VKP Bratislava

 

HomeRozpis zápasov – extraliga

1. kolo – 25.9.2021 Výsledok
EM01 Rieker UJS Komárno Projekt RD SVF
EM02 VK MIRAD UNIPO Prešov TJ Slávia Svidník
EM03 VK OSMOS Prievidza TJ Spartak Myjava
EM04 ŠŠV Trenčín VKP Bratislava
2. kolo – 2.10.2021 Výsledok
EM05 Projekt RD SVF VKP Bratislava
EM 06 TJ Spartak Myjava ŠŠV Trenčín
EM 07 TJ Slávia Svidník VK OSMOS Prievidza
EM 08 Rieker UJS Komárno VK MIRAD UNIPO Prešov
3. kolo – 9.10.2021 Výsledok
EM09 VK MIRAD UNIPO Prešov Projekt RD SVF
EM10 VK OSMOS Prievidza Rieker UJS Komárno
EM11 ŠŠV Trenčín TJ Slávia Svidník
EM12 VKP Bratislava TJ Spartak Myjava
4. kolo – 16.10.2021 Výsledok
EM13 Projekt RD SVF TJ Spartak Myjava
EM14 TJ Slávia Svidník VKP Bratislava
EM15 Rieker UJS Komárno ŠŠV Trenčín
EM16 VK MIRAD UNIPO Prešov VK OSMOS Prievidza
5. kolo – 23.10.2021 Výsledok
EM17 VK OSMOS Prievidza Projekt RD SVF
EM18 ŠŠV Trenčín VK MIRAD UNIPO Prešov
EM19 VKP Bratislava Rieker UJS Komárno
EM20 TJ Spartak Myjava TJ Slávia Svidník
6. kolo – 30.10.2021 Výsledok
EM21 Projekt RD SVF TJ Slávia Svidník
EM22 Rieker UJS Komárno TJ Spartak Myjava
EM23 VK MIRAD UNIPO Prešov VKP Bratislava
EM24 VK OSMOS Prievidza ŠŠV Trenčín
7. kolo – 6.11.2021 Výsledok
EM25 ŠŠV Trenčín Projekt RD SVF
EM26 VKP Bratislava VK OSMOS Prievidza
EM27 TJ Spartak Myjava VK MIRAD UNIPO Prešov
EM28 TJ Slávia Svidník Rieker UJS Komárno
8. kolo – 13.11.2021 Výsledok
EM29 Projekt RD SVF Rieker UJS Komárno
EM30 TJ Slávia Svidník VK MIRAD UNIPO Prešov
EM31 TJ Spartak Myjava VK OSMOS Prievidza
EM32 VKP Bratislava ŠŠV Trenčín
9. kolo – 20.11.2021 Výsledok
EM33 VKP Bratislava Projekt RD SVF
EM34 ŠŠV Trenčín TJ Spartak Myjava
EM35 VK OSMOS Prievidza TJ Slávia Svidník
EM36 VK MIRAD UNIPO Prešov Rieker UJS Komárno
10. kolo – 27.11.2021 Výsledok
EM37 Projekt RD SVF VK MIRAD UNIPO Prešov
EM38 Rieker UJS Komárno VK OSMOS Prievidza
EM39 TJ Slávia Svidník ŠŠV Trenčín
EM40 TJ Spartak Myjava VKP Bratislava
11. kolo – 4.12.2021 Výsledok
EM41 TJ Spartak Myjava Projekt RD SVF
EM42 VKP Bratislava TJ Slávia Svidník
EM43 ŠŠV Trenčín Rieker UJS Komárno
EM44 VK OSMOS Prievidza VK MIRAD UNIPO Prešov
12. kolo – 11.12.2021 Výsledok
EM45 Projekt RD SVF VK OSMOS Prievidza
EM46 VK MIRAD UNIPO Prešov ŠŠV Trenčín
EM47 Rieker UJS Komárno VKP Bratislava
EM48 TJ Slávia Svidník TJ Spartak Myjava
13. kolo – 18.12.2021 Výsledok
EM49 TJ Slávia Svidník Projekt RD SVF
EM50 TJ Spartak Myjava Rieker UJS Komárno
EM51 VKP Bratislava VK MIRAD UNIPO Prešov
EM52 ŠŠV Trenčín VK OSMOS Prievidza
14. kolo – 22.12.2021 Výsledok
EM53 Projekt RD SVF ŠŠV Trenčín
EM54 VK OSMOS Prievidza VKP Bratislava
EM55 VK MIRAD UNIPO Prešov TJ Spartak Myjava
EM56 Rieker UJS Komárno TJ Slávia Svidník
15. kolo – 8.1.2022 Výsledok
EM57 Rieker UJS Komárno Projekt RD SVF
EM58 VK MIRAD UNIPO Prešov TJ Slávia Svidník
EM59 VK OSMOS Prievidza TJ Spartak Myjava
EM60 ŠŠV Trenčín VKP Bratislava
16. kolo – 15.1.2022 Výsledok
EM61 Projekt RD SVF VKP Bratislava
EM62 TJ Spartak Myjava ŠŠV Trenčín
EM63 TJ Slávia Svidník VK OSMOS Prievidza
EM64 Rieker UJS Komárno VK MIRAD UNIPO Prešov
17. kolo – 22.1.2022 Výsledok
EM65 VK MIRAD UNIPO Prešov Projekt RD SVF
EM66 VK OSMOS Prievidza Rieker UJS Komárno
EM67 ŠŠV Trenčín TJ Slávia Svidník
EM68 VKP Bratislava TJ Spartak Myjava
18. kolo – 29.1.2022 Výsledok
EM69 Projekt RD SVF TJ Spartak Myjava
EM70 TJ Slávia Svidník VKP Bratislava
EM71 Rieker UJS Komárno ŠŠV Trenčín
EM72 VK MIRAD UNIPO Prešov VK OSMOS Prievidza
19. kolo – 12.2.2022 Výsledok
EM69 VK OSMOS Prievidza Projekt RD SVF
EM70 ŠŠV Trenčín VK MIRAD UNIPO Prešov
EM71 VKP Bratislava Rieker UJS Komárno
EM72 TJ Spartak Myjava TJ Slávia Svidník
20. kolo – 19.2.2022 Výsledok
EM69 Projekt RD SVF TJ Slávia Svidník
EM70 Rieker UJS Komárno TJ Spartak Myjava
EM71 VK MIRAD UNIPO Prešov VKP Bratislava
EM72 VK OSMOS Prievidza ŠŠV Trenčín
21. kolo – 26.2.2022 Výsledok
EM69 ŠŠV Trenčín Projekt RD SVF
EM70 VKP Bratislava VK OSMOS Prievidza
EM71 TJ Spartak Myjava VK MIRAD UNIPO Prešov
EM72 TJ Slávia Svidník Rieker UJS Komárno

S L O V E N S K Ý   P O H Á R    M U Ž I   2 0 2 1 – 2 2 

Do 1. kola boli družstvá zaradené žrebom nasledovne :

                 1. kolo –   3.11.2021  //  1. stretnutia  Výsledok
PM 01 TJ Slávia Svidník VK OSMOS Prievidza
PM 02 Rieker UJS Komárno VKP Bratislava
PM 03 VK MIRAD UNIPO Prešov TJ Spartak Myjava
PM 04 ŠŠV Trenčín                                ————–
1. kolo –  24.11.2021  //   odvety Výsledok
PM 05 VK OSMOS Prievidza TJ Slávia Svidník
PM 06 VKP Bratislava Rieker UJS Komárno
PM 07 TJ Spartak Myjava VK MIRAD UNIPO Prešov
PM 08                                ————– ŠŠV Trenčín

Do 2. kola budú víťazi z 1. kola zaradení žrebom nasledovne :
(zverejníme po žrebe)

2. kolo – 15.12.2021   //  1. stretnutia Výsledok
PM 09
PM 10
2. kolo – 12.1.2022  //  odvety Výsledok
PM 11
PM 12
  1. kolo –  FINÁLE
3. kolo –  5.2.2022  //  FINÁLE Výsledok
PM 13 Víťaz PM 09 a 11 Víťaz PM 10 a 12

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?