ŽenySlávia nám vrátila požičané, začíname odznova

22. marca 2024

Naše volejbalistky VKP FTVŠ UK v semifinále play-off Niké Extraligy žien proti Slávii s výsledkom 0:3.

Niké Extraliga ženy – semifinále – druhé zápasy – streda:

Slávia Kooperativa EUBA – VKP FTVŠ UK Bratislava 3:0 (24, 23, 13)

Rozhodovali: Sarka a Viktoríni-Lisá, 100 divákov.

SLÁVIA KOOPERATIVA: K. Slivková 3, Cibulová 3, Hašková 18, Denysenko 0, Furdová 11, Matalíková 13, liberka Magdinová (Földesiová 6, Pavlíková 1). Tréner: J. Brečka.

VKP FTVŠ UK: Kohútová 3, Dreisigová 4, Smiešková 8, Z. Písečná 5, Hudecová 7, Hernandez 5, liberka Takáčová a Čavojská (Tamara Hrušecká 0, Baráthová 0, Návratová 9). Tréner: P. Bernáth.

Hráčky zápasu: Radka Hašková (Slávia Kooperativa EUBA) – Anna Kohútová (VKP FTVŠ UK Bratislava)

Jakub Brečka, tréner Slávia Kooperativa: Veľmi si vážim výkon celého tímu v tomto stretnutí. Výsledok nás ukľudní. Zvládli sme dve koncovky, kedy nás súper celý set tlačil, to je nielen psychologicky veľmi dôležité. Náš výkon ešte určite môže byť lepší. Verím, že v ďalších zápasoch to ukážeme. Vyrovnali sme sériu. Ďakujeme všetkým fanúšikom, začína ich byť v hale čoraz viac. Sme za to vďační.

Pavel Bernáth, tréner VKP FTVŠ UK: Slávia nám presne vrátila požičané zo soboty. Rozhodol prvý set, respektíve jeho koncovka. V zásade sme si vymenili so Sláviou vizitky, teraz to bude len boj.”