MužiSlovenský pohár: Pred odvetou všetko otvorené

4. novembra 2021
DF1A7265

V úvodnom zápase 1. kola Slovenského pohára prehrali volejbalisti VKP Bratislava na palubovke Komárna 1:3, hoci súboj proti aktuálnemu majstrovi mali výborne rozohratý. Odveta je na programe 24. novembra v Bratislave.

RIEKER UJS KOMÁRNO – VKP BRATISLAVA 3:1 (25, -18, 19, 21)

Rozhodovali: Kováč a Moravčík.

VKP: Kostoláni 26, Tarabus 12, Trubač 15, Prešinský 9, Yacoubou 8, Zaťko 2, libero Jakubík (Malina, Vančo, Jurík). Tréner: M. Kalný.

Hráč zápasu za VKP: Ján Tarabus

Matúš Kalný, tréner VKP Bratislava: „Prvý set sme mali jednoznačne vyhrať, keďže sme vyhrávali 23:20, ale našimi hlúpymi chybami sme o prvý set prišli. Ak by sme ho zvládli a vzápätí vyhrali aj druhý set, to by sme viedli už 2:0 a zápas by sa vyvíjal úplne inak. Na to, aby sme vyhrávali v akéjkoľvek súťaži, potrebujeme dobrý výkon celého družstva. U nás to vychádza tak, že vždy si niekto vezme time-out. S troma či štyrmi hráčmi sa jednoducho zápas vyhrať nedá. Ak podajú všetci hráči výkony na úrovni svojich možností, tak budeme vyhrávať. Ak niekto z toho vypadne, budeme sa trápiť. Na druhej strane Emo Kohút zahral excelentne, gratulujem súperovi a vidíme sa v odvete.“

 

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?