MužiZmŕtvychvstanie a dokonalý obrat VKP

14. apríla 2024

Volejbalisti VKP FTVŠ UK Bratislava v druhom zápase finále play-off Niké Extraligy mužov zvíťazili proti Komárnu 3:2.

Niké Extraliga muži – finále play-off – 2. zápas – sobota:

VKP FTVŠ UK Bratislava – Rieker UJS Komárno 3:2 (-21, -19, 23, 23, 20)

Rozhodovali: Malík a Mokrý, 560 divákov.

VKP FTVŠ UK: Marjov 5, Hollý 2, Trubač 20, Billich 8, Vančo 15, Fořt 6, liberá Ľ. Nemec a Jakubík (Gabko 0, Fekete 0, Červenák 2, Jurík 7). Tréner: R. Pělucha.

RIEKER UJS: Gergely 10, Mačuha 9, Mlynarčík 26, Pavelka 15, Kohút 13, Kasperkevič 1, liberá Krajčo a Pati-Nagy (B. Hanúsek 0, Sánta 1, Százvai 0). Tréner: F. Ogurčák.

Hráči zápasu: Tomáš Hollý (VKP FTVŠ UK Bratislava) – Peter Mlynarčík (Rieker UJS Komárno)

Robin Pělucha, tréner VKP FTVŠ UK:Druhý zápas bol extrémny bojovný a hralo sa o každú loptu. Prvé dva sety sa niesli v podobnom duchu ako v piatok. V treťom sme sa za stavu 2:8 prebrali, zatlačili sme, Komárno začalo robiť chyby, chytili sme sa a bolo to o šťastí. Tešíme sa z víťazstva a v Komárne sa opäť začína od začiatku. Ideme sa tam v piatok a sobotu pobiť o víťazstvá.

František Ogurčák, tréner Rieker UJS: “Som veľmi sklamaný. Gratulujem hráčom VKP, lebo predviedli fantastický comeback. Podali sme, žiaľ, detský výkon. Po dvoch setoch by som povedal, že sme odohrali najlepší zápas v sezóne, ale behom piatich minút sme ukázali svoju horšiu tvár. Nemám k tomu čo viac povedať.”

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?

Všetky práva vyhradené © VKP Bratislava