MužiSamuel Goč: Teším sa na novú výzvu

22. septembra 2021

Medzi poslednými sa do prípravy VKP Bratislava zapojil nahrávač Samuel Goč, ktorý posilnil „policajtov“ z Košíc. Po tom, čo absolvoval majstrovstvá Európy už sa naplno sústredí na prípravu v novom pôsobisku.

Goč pôsobil v minulej sezóne v Košiciach a celé leto bol v prípravnom kempe slovenskej reprezentácie, s ktorou sa predstavil na európskom šampionáte v Estónsku. „Šampionát bol pre mňa novinkou, ale zároveň veľká skúsenosť a obrovský zážitok. Už som sa nevedel dočkať, kedy sa pripojím k tímu. Takmer všetkých chalanov poznám, ale nie až tak dobre. Bol som s niektorými v kontakte. Pochvaľovali si prípravu a teším sa na novú výzvu a spoluprácu v novom klube. Verím, že dobre zapadnem do kabíny, všetko bude v poriadku a budeme vyhrávať,“ prezradil na úvod Samuel Goč. „Po šampionáte som nemal veľa času. Pobehal som doma lekárov, zubára. Dúfam, že som stihol všetko vybaviť. V rámci možností som si aj oddýchol. Určite musím začať pomalšie, počkať si na šancu a verím, že postupne budem dostávať čoraz viac príležitostí. ,“ uviedol rodák zo Svidníka.

Mužský tím VKP čaká náročná sezóna. Bojovať sa bude na viacerých frontoch. Okrem domácej extraligy a Slovenského pohára aj európsky Challenge Cup a Stredoeurópska liga MEVZA. „Bude to asi najnáročnejšia sezóna, akú som doteraz mal. Verím, že to úspešne zvládneme,“ doplnil študent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave.

 

 

Chceš byť aj ty SÚČASŤOU KLUBU?