MužiPostup bol na dosah, ale v pohári končíme

25. novembra 2021

Hoci v odvete Slovenského pohára mali volejbalisti VKP Bratislava svojho súpera z Komárna doslova na lopate a za stavu 2:1 na sety aj mečbal a boli kúsok od zlatého postupového setu, prehrali 2:3 a s pohárovou súťažou sa lúčia.

Fakty:

• vo 4 sete za stavu 24:23 “policajti” nevyužili mečbal a následne Százvai dvoma esami rozhodol o postupe Komárna
  • ak by zápas skončil 3:1 pre VKP, rozhodval by o postupe zlatý set
  • dráma trvala 146 minút

VKP BRATISLAVA – RIEKER UJS KOMÁRNO    2:3 (17, -17, 29, -24, -13) – prvý zápas 1:3, postúpilo Komárno
Rozhodovali: Královič a Viktoríní-Lisá, 50 divákov.

VKP: Kostoláni 26, Tarabus 10, Malina 9, Yacoubou 9, Prešinský 8, Zaťko 1, liberá Kurej a Jakubík (Trubač 13, Jurík 1, Pavličko). Tréner: M. Kalný.

Hráč zápasu za VKP: Ľuboš Kostoláni

Matúš Kalný, tréner VKP Bratislava: „Družstvo, ktoré viac chcelo a viac bojovalo, vyhralo. Komárnu gratulujem k postupu.“